In order to view this page you need JavaScript and Flash Player 9+ support!
Warszatat - Ciekawostki

 

Renowacja atrapy od DKW

Kiedy trafiła do nas ta atrapa, wcale się nie zdziwiłem gdy klient nam opowiedział, że był z nią odsyłany od jednej galwanizerni do drugiej. Po pierwsze atrapa była polakierowana, więc najpierw trzeba było ją opiaskować, po drugie większość śruby mocujących była pourywana no i po trzecie przed chromowaniem należało atrapę wyprostować, a przecież żaden "szanujący się" zakład galwaniczny nie zajmuje się takimi rzeczami.   Nasz zakład wychodząc na przeciw oczekiwaniom klienta świadczy usługę kompleksową, zatem bez przeszkód mogliśmy przystąpić do pełnej renowacji.

W pierwszej kolejności atrapa została opiaskowana, spod warstwy farby odsłoniła się rdza i spore ubytki, po chromie ani śladu. Do oczyszczonego metalu dospawaliśmy nowe śruby mocujące oraz zaspawaliśmy wszystkie sperforowane miejsca. Dla pewności usunęliśmy galwanicznie pozostałości starych powłok - ma to bardzo istotne znaczenie dla powodzenia całej renowacji.

 

 

Następnie przyszła kolej na prostowanie i szlifowanie pod pierwszą miedź. Po pierwszym wstępnym miedziowaniu przyszła kolej na precyzyjne szlifowanie i kasowanie wszelkich nierówności oraz drobnych ubytków w materiale.

 

 

Po zaspawaniu ubytków w materiale i wygładzeniu powierzchni przyszedł czas na kolejne miedziowanie a po nim jeszce raz szlif i polerowanie i następnie następne miedziowanie. Po stwierdzeniu poprawnosci wykonania powierzchni elementu, przyszedł czas na nikiel i chrom.

A efekt końcowy poniżej

 

01.Nasz adres

04-534 Warszawa

ul. Potockich 69

02.Dane kontaktowe

tel. komórkowy 0695 295 055;

tel: +48 22 613 02 41; +49 1776129647

02.Internet


Powered by: www.CDX.pl